• PL
  • EN
  • DE
Producent opakowań tekturowych

O nas

JESTEŚMY firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji opakowań z kartonu i tektury. W swojej działalności opieramy się na wiedzy i umiejętnościach zdobytych w trakcie długotrwałej obecności w branży opakowaniowej.

Naszą dewizą jest NATYCHMIASTOWE DOSTOSOWANIE SIĘ DO WYMAGAŃ KLIENTA, KTÓREGO ZADOWOLENIE JEST DLA NAS PRIORYTETEM. Dlatego też ogromny nacisk kładziemy na jakość opakowań, która jest w naszej firmie rozumiana jako pełne zaspokojenie potrzeb Nabywcy, realizowane przez staranny dobór surowców i materiałów najwyższej jakości- posiadających certyfikaty ISO 9001 i 9002; stosowanie w procesie produkcji wyłącznie dopracowanych metod oraz prowadzenie ciągłej kontroli całego procesu wytwórczego.

Jakość oznacza dla nas nie tylko odpowiednią solidność, funkcjonalność i estetykę opakowania, ale również obejmuje: indywidualne podejście do każdego Klienta, szybkość naszej reakcji na Jego postulaty, możliwość uzyskania fachowego doradztwa z zakresu opakowalnictwa, transport naszych wyrobów do Odbiorcy, gwarancję wymiany wadliwego produktu.

Wiemy, że nie ma dwóch jednakowych Klientów, których oczekiwania byłyby takie same. W związku z tym realizujemy także zamówienia na opakowania o nietypowych kształtach, czy wymiarach, jak również mamy możliwość produkcji krótkich serii.