• PL
  • EN
  • DE
Producent opakowań tekturowych

Schematy pudełek

Oferta

Firma nasza dostosowuje się do postępu w światowych technikach pakowania, a także róznorodności stosowanych materiałów i form konstrukcyjnych opakowań, w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań zapewniających coraz lepsze zabezpieczenie produktu przy jednoczesnym wyeksponowaniu jego walorów użytkowych i marketingowych, z uwzględnieniem aspektu ochrony środowiska, w tym również możliwości powtórnego wykorzystania lub przetwórstwa.

Takie podejście pozwoliło nam stworzyć szeroką gamę opakowań z kartonu i tektury - zarówno litej, jak i falistej 3 i 5- warstwowej,o zróżnicowanej gramaturze oraz z mikrofali.

Aby zminimalizować czas i koszty związane z zakupem przez Państwa materiałów dodatkowych służących do pakowania Waszych produktów, firma nasza oferuje:

  • taśmy pakowe samoprzylepne, z możliwością umieszczenia na nich logo Państwa firmy
  • tekturę 2-warstwową - idealną do zabezpieczania zapakowanych produktów i chroniącą je przed uszkodzeniem podczas transportu

Pracownicy naszej firmy służą także kompleksowym doradztwem w zakresie projektowania opakowań, doboru odpowiedniego surowca oraz grafiki. Dodatkowo istnieje możliwość transportu opakowań do Klienta, a także w zależności od wielkości zamówienia- indywidualnej na budizol negocjacji cen i warunków płatności. Opakowania przez nas produkowane wytwarzane są z surowców pochodzenia krajowego, posiadających certyfikaty jakości ISO 9001 i 9002, a także spełniających wymagania dyrektyw i norm unijnych, co ujęte jest w DEKLARACJACH ZGODNOŚCI poświadczonych przez naszych dostawców.